افتتاح ۲۳ پروژه مخابراتی و عمرانی با اعتباری بالغ‌ بر ۲۶ میلیارد ریال در گناباد

به گزارش روابط عمومی GPOL به نقل از گناباد: همزمان با پنجمین روز از دهه مبارک فجر ۲۱ پروژه مخابراتی با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۹ میلیارد ریال شامل احداث سایت ۳G همراه اول، احداث کافوهای نوری(مراکز تلفن کم‌ظرفیت نسل جدید-NGN)، تأسیس و توسعه ADSL، راه‌اندازی سیستم VDSL و توسعه فیبر نوری در مناطق مختلف گناباد افتتاح شد.

با بهره‌برداری از مراکز کافوهای نوری جدید، علاوه بر ارائه سیستم خدمات اینترنت پرسرعت، زمینه برای ارائه سرویس‌های اینترنت پرسرعت با حداقل سرعت ۱۵ مگابایت دانلود (VDSL) و اجرای پروژه‌های فیبر نوری به خانه (FTTH) برای ارسال صدا، تصویر، انواع خدمات دیتا و اینترنت پرسرعت فیبر نوری در مکان مشترک نیز فراهم شد.

 

گازرسانی به روستای عزیزآباد شامل ۹ کیلومتر لوله‌گذاری و نصب ۴۹ انشعاب گاز با هزینه‌ای بالغ‌بر ۲ میلیارد و ۲۷۶ میلیون ریال افتتاح و گازرسانی به ۱۹ روستای باقیمانده در بخش کاخک و مرکزی دارای ۷۰ درصد پیشرفت می‌باشد و در صورت عدم بروز مشکل در نیمه نخست سال ۱۳۹۶ به بهره‌برداری می‌رسد.

 

یکی دیگر از پروژه‌های عمرانی که امروز افتتاح شد، روکش آسفالت جاده گناباد به بجستان به میزان ۵ کیلومتر و بااعتباری بالغ‌بر ۵ میلیارد ریال بود و برای روکش ۱۵ کیلومتر باقی‌مانده در حوزه استحفاظی گناباد بیش از ۱۵ میلیارد ریال اعتبار لازم است.

 

منبع: گناباد

One thought on “افتتاح ۲۳ پروژه مخابراتی و عمرانی با اعتباری بالغ‌ بر ۲۶ میلیارد ریال در گناباد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =