بازدید مدیرعامل مخابرات ایران از پروژه FTTH در سمنان

 همزمان با همایش منطقه‌ای شرکت مخابرات ایران در استان سمنان، پروژه FTTH (فناوری فیبر به خانه) در شهر سمنان توسط دکتر سراییان، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران مورد بازدید قرار گرفت. 

به گزارش روابط‌ عمومی GPOL به نقل از شرکت مخابرات ایران، در راستای تحقق اهداف برنامه یک میلیون پورت FTTH مخابرات ایران تا پایان سال جارى با تلاش شبانه‌روزی کارشناسان مجرب و مدیریت این منطقه، پروژه FTTH کلید خورد و ظرف کمتر از یک هفته ظرفیتى معادل چهارصد پورت ایجاد گردید.

دکتر سراییان و مهندس یافتیان مدیر پروژه FTTH ، ضمن بازدید  از محل پروژه و مشاهده نحوه اجرا و ارایه خدمت بر بستر فیبر، اقدامات  سریع استان را ستودنی و شایسته تقدیر دانستند.

 

مهندس عرب‌هاشمی، مدیر منطقه سمنان، یکی از پروژه‌های حیاتی که می‌تواند جزو مزیت رقابتی مخابرات باشد را FTTH دانست و افزود: با ارایه اینترنت پهن باند با کیفیتی پایدار و سرعت بالا به همراه سرویس‌های ارزش افزوده همانند Game، IPTV و فایل دانلود، تحول ماندگاری در حوزه خدمت‌رسانی بعنوان اپراتوری پیشرو ایجاد خواهد شد.

 

وی افزود: مخابرات منطقه سمنان در زمانی کوتاه با تلاش مستمر و شبانه‌روزی پس از مطالعات منظم و ارزیابی فعالان حوزه فیبر، این پروژه را آغاز نمود و با شناسایی کلیه مشترکین با ARPU بالا و تقسیم آنها بر حسب کافو و پست در سطح استان و سپس اجرای پروژه در منطقه خاص در مرکز استان در کمتر از چند روز، تبلور فعل خواستن را عینیت بخشید.

گزارشی از روابط عمومی GPOL به نقل از سایت مخابرات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − 2 =