حمایت شرکت مخابرات ایران از وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات

شرکت‌ مخابرات ایران در پیامی به رییس جمهور محترم ، حمایت خود را از وزیر پیشنهادی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای مهندس جهرمی اعلام نمود .

متن پیام بدین شرح است :

 جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

خداوند متعال را شاکریم که در پی برگزاری انتخابات پرشور و غرورآفرین ۲۹ اردیبهشت و برگزاری آیین های تنفیذ و تحلیف ، شاهد آغاز به کار دولت دوازدهم هستیم.

نقش بی بدیل ارتباطات و فناوری اطلاعات در توسعه سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور و اهتمام حضرت عالی و دولت یازدهم بویژه جناب آقای دکتر واعظی را به این مهم ارج نهاده و اطمینان داریم توجه هر چه بیشتر به این حوزه،  یکی از عوامل مهم تحقق اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال بوده که در سال جاری با تدبیر مقام معظم رهبری به عنوان راهبرد مدیریت کشور اعلام شده است.

اینک معرفی مهندس جواد آذری جهرمی از مدیران جوان، خلاق ، شایسته و ارزشی کشور به عنوان وزیر پیشنهادی ارتباطات و فناوری اطلاعات ، علاوه بر اینکه آغاز رویه ای است که اعتماد به نسل جوان کشور به ویژه کسانیکه بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران تولد یافته و مدارج کسب ظرفیت های علمی و مدیریتی را طی کرده اند ، در نظام جمهوری اسلامی ایران نهادینه می کند ، تعالی و توسعه بیش از پیش این بخش را نیز به همراه خواهد داشت.

سوابق درخشان مدیریتی ایشان در عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات ، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و شرکت ارتباطات زیرساخت ، تحولات قابل ملاحظه و ماندگاری را برجای گذاشته که تحرک ویژه ای را در این بخش حاکم کرده است .

این انتخاب،  همکاری همه جانبه تمامی فعالان عرصه ارتباطات و فناوری اطلاعات به ویژه مدیران و کارکنان شرکت مخابرات ایران را به همراه دارد. لذا ضمن قدردانی از جناب عالی ، امیدواریم در سایه اعتماد و همراهی حداکثری نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی شاهد تداوم روند شکوفایی ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور باشیم.

از حضرت حق جل جلاله، تندرستی و درخشش روز افزونتان را در عرصه های سیاسی ایران و جهان آرزومندیم .

منبع : مخابرات ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 4 =